İyi Ki Varsın Kan Dostum!

Ülkemizde her 4 saniyede, 1 ünite kana ihtiyaç̧ duyuluyor. Her gün yaklaşık 9 bin insanın kaderini ise, kan bağışında bulunan insanlar belirliyor. Akar Tekstil olarak; üretimin her aşamasında olduğu gibi, toplumsal bağlarımızda da sorumluluklarımızın bilincinde ve uygulayıcısıyız.

#İyiKiVarsınKanDostum 

#İyiKiVarsınKanDostum 

#İyiKiVarsınKanDostum 

#İyiKiVarsınKanDostum 

#İyiKiVarsınKanDostum 

#İyiKiVarsınKanDostum 

Her yıl düzenli olarak kan bağışında bulunduğumuz Türk Kızılay’ın, “İyi Ki Varsın Kan Dostum” kampanyasına katılan İzmir fabrikamızın çalışanları, kan ve kök hücre bağışında bulunarak kampanyaya destek verdiler.

Sağlık durumu kan vermeye elverişli olan Akar Tekstil çalışanları; Türk Kızılay’ın mobil bağış aracında, ilgili kontrol ve bilgilendirmelerin ardından kan ve kök hücre bağışında bulundular. Çalışanlarımızın yanı sıra; paydaş kurumların çalışanları ve temsilcileri de kampanyaya destek verdiler.

Bundan sonrası için de, 4 ayda 1 Türk Kızılay’ı fabrikamıza davet edeceğiz. Sadece İzmir’de değil; Manisa Kula ve Mardin Savur’daki çalışanlarımızla da kan bağışı desteğimiz devam edecek. Kampanyaya destek olarak kan bağışında bulunan tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza, sorumlu davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.